ZDE MÁTE GALERII VŠECH MÝCH NEVĚST

Děkuji všem nevěstám za možnost zveřejnění fotografií a za vaše krásné recenze.


Kateřina Chromková

( více fotografií této nevěsty naleznete během několika dní)


 Tereza Sura

"Monča je nejen skvělá švadlenka a návrhářka, ale také super člověk. Se vším vám poradí, nemá problém s ničím a opravdu vám vytvoří šaty, které budou "ty snové" :) Můžete si s ní pokecat jako s kamarádkou a přitom je to profík každým coulem. Rozhodně doporučuju, neváhejte, bude mít plno! :D"

Krásné, originální a naprosto vyjímečné. Takové pro mě byly šaty této nevěsty. Terezka již na začátku přišla s představou svých vysněných šatů. Ačkoliv byly hodně náročné, rozhodně ta práce stála za to. Z výsledných fotografií jsem naprosto žasla. Šárce to nesmírně slušelo a já se moc ráda zůčastnila oblékání nevěsty. Na tuto nevěstu a její malou princeznu, které jsem šila rozkošné šatičky jen tak nezapomenu. 


Alžběta Gregorová

"Švadlenka Monika mi ušila krásné svatební šaty naprosto dle představ!! Byla jsem moc spokojená s její prací, snažila se maximálně vyhovět!!"

Bětka přišla s jasnou představou. Šaty si vysnila s holými zády, lehkou splývavou sukní a krajkovým živůtkem. Jelikož nikde není dostupná krajka, která by byla ta prává, rozhodla jsem se celý vršek pošít kousky špaňelské krajky. Samotné pošívání trvalo několik hodin, ale výsledek byla naprostá bomba. Celý vzhled šatů se k nevěstě naprosto hodil. Tedy nejen k nevěstě, ale i k místu obřadu. O takové svatbě v přírodě sní spousta nevěst, ale málo kdo má tu odvahu svůj sen uskutečnit.


Šárka Rýšavá

"Monika je naprosto úžasná . Ušila mi ty nejkrásnější šaty na svatbu! Plánujeme určitě další modely a vím ,že to bude pecka. Ma skvělý vkus a je precizní. Doporučuji všema deseti!!!"

Když mi Šárka sdělila svoji představu, ani jedna jsme nevědela do posleních chvil jak budou šaty vypadat. Nejvíce práce nám dalo zabrat sehnat vhodný materiál. Po hodinách pátrání si Šárka našla ty pravé. Na tyto šaty byla velká spotřeba materiálu, ale výsledný efekt byl naprosto famózní. Svatba probíhala pouze za přítomností svědků. Výsledné fotografie vzbudily velký ohlas a já jsem ráda, že jsem mohla tvořit tak nevšední a originální svatební šaty.


Kristýna Štecurová

"Moje nejmilejší švadlenka! Ušila mi šaty na maturitní ples, šaty jen tak na vycházku i ty nejdůležitější - svatební. Vždy naprosto perfektní! Děkuji."

Kristýnka je pro mě už od první třídy základní školy mojí nejlepší kamarádkou. Z toho důvodu, když mě požádala o ušití jejich vysněných šatů jsem to nemohla odmítnout. Jelikož nyní žije v zahraničí, bylo šití pro mě velkým oříškem. Na ušití jsem měla pouze týden. Protože moc dobře znám její styl, ušila jsem šaty přesně jak se říká "na ni ušité".  Jelikož jsem se její svatby s rodostí také účastnila, můžu říct že to byla originální, krásná a naprosto uvolněná svatba. Kristýnce to strašně moc slušelo a  fotografie z jejich krásného dne jsou prostě kouzelné.


Jana Slivková

"Monika mi šila mé vysněné svatební šaty, které ještě ke všemu byly těhotenské (vdávala jsem se v osmém měsíci těhotenství) :-) Každé setkání s ní, stejně jako i komunikace prostřednictvím vzkazů zde na Facebooku, bylo velmi příjemné a moc jsem se na něj těšila. Výsledek stál opravdu za to. Šaty mi všichni v můj den chválili a tuhle milou švadlenku teď doporučuji, kudy chodím. :-)"

Janča byla v době svatby v osmém měsíci těhotenství. Jelikož už měla pár týdnů před porodem, zvolily jsme šaty které budou pohodlné a vzdušné. Abych dodala šatům trochu romantičnosti doplnila jsem pásek ručně našívanou krajkou. Celé šití probíhalo pouze pár týdnů před svatbou, aby jsme měli jistotu, že šaty budou krásně sedět. Janě to v jejich velký den náramně slušelo a moc ráda jsem ji poznala. 


Moje svatební šaty

Myšlenka o tom, že bych se šitím svatebních šatů mohla živit se zrodila až dnem mé tvorby svatebních šatů. Jako většina nevěst jsem měla už od počátku svoji představu. Chtěla jsem šaty lehké, vzdušné a s krajkou. Jelikož jsem si šaty šila sama a měla jsem je pořád doma, neustále jsem si je zkoušela a těšila se až je v den své svatby obléknu.


SVATEBNÍ ŠATY VERONIKY

Na tyto svatební šaty jsem využila krásnou luxusní krajku. Šaty byly šity jako korzetové a na zádech bylo krásné šněrování. Verči to v den svatby moc slušelo a těší mě, že se i po těch měsících vrátila na ušítí dalsího modelu.