ONLINE OBJEDNÁVKA

Formulář slouží jako nezávazná poptávka. Rezervace se stává závazná po zaplacení zálohy, která činí 50% z dohodnuté částky.


Proč svatební šaty na míru?

V dnešní době jsou svatby úžasně kreativní a může být problém sehnat hotové šaty, které by splnily Vaše očekávání. Máte tak jedinečnou možnost podílet se na tvůrčím průběhu precizní ruční práce. Šaty budou navrženy přímo pro Vás, přesně dle Vašich představ.


KDY JE VHODNÉ ŠATY OBJEDNAT?

Záleží pouze na Vás. Vždy ale berte v potaz, že ten stejný termín už může mít jiná nevěsta zarezervovaný. Z toho důvodu si jej včas zablokujte. V případě, že chcete šaty ušít na poslední chvíli a termín mám volný, šaty Vám ráda ušiji a to bez navýšení ceny.

OSOBNÍ KONZULTACE

Abych Vám mohla ušít šaty podle Vašich představ musíme spolu absolvovat konzultační schůzku kde mi popíšete, jakou máte vizy a očekávání. Můžeme tak začít formovat Vaše představy a dát jim konkrétnější rozměr.

Společně vše detailně projdeme. Stanovíme si termíny, časový rozvrh objednávky, vybereme střih a vhodné materiály, ze kterých bude oděv zhotoven.

Dalším důležitým krokem je samotné měření Vašich mír, které jsou základem dokonale padnoucích šatů.

Po ujasnění všech požadavků Vás požádám o uhrazení zálohy 50% z dohodnuté ceny.

ZKOUŠKY

V průběhu výroby Vašich šatů očekávejte zhruba 3 zkoužky. Na těchto zkouškách je ještě možné poupravit střih. Velkou výhodou je, pokud si nejste jisté např. rukávem, výstřihem apod. tak zde máte možnost vyzkoušet různé kombinace.

FINÁLNÍ ÚPRAVA A VYZVEDNUTÍ ŠATŮ

Svatební šaty Vám připravím tak, aby jste si je ve Váš svatební den jen oblékla a nemusela se už o nic starat.

Šaty Vám předám vyžehlené, zabalené a s kompletními instrukcemi jak se o šaty starat.