Zde naleznete veškerou ukázku svatebních šatů z mé dílny. Neustále fotografie doplňuji.

 Martina

Šaty jako z pohádky. Takové šaty si oblékla nevěsta Martina. Martina měla jasnou představu o svých šatech, takže nebylo moc nad čím přemýšlet. Šaty působily jednoduše a jemně díky zvoleným materiálům. Největším výrazným prvkem na šatech byla střižená zadní část, která byla zdobená ručně šitou krajkou. Sukně byla zvolena má oblíbená kolová, jelikož na fotografiích vypadá vždy krásně. Takovou třešničkou na dortu byl pásek s mašličkou na zádech.


 Lenka  Více fotografií bude brzy doplňeno 

Spousta nevěst mi často přiroste k srdci i když se vůbec neznáme a zkoušky probíhají jako tlachání u kafe s nejlepší kamarádkou. Takto to probíhalo i s mojí další nevěstou Lenkou. Lenka měla již na počátku jasnou představu, tu jsme postupně během zkoušek dolaďovali k dokonalosti. Nejzásadnější bylo vybrat krajku s krásným ozdobným okrajem. Šaty zdobil pásek a krásná kolová sukně, která byla v pase zdobená krajkou. Výsledné fotografie se moc povedly a nevěstě to náramně slušelo. 


1.2.2018 Lenka Více fotografií bude brzy doplňeno

Prvotní kontakt s touto nevěstou jsem měla díky její mamince, která jí chtěla udělat radost a zařídit jí krásné svatební šaty. Lenka mi již na počátku řekla, že by si strašně přála nevšední barvu šatů. O to víc jsem se těšila na výsledek. Nejnáročnější bylo dosáhnout daného odstínu. Poté nezbývalo nic jiného než celý vršek pošít krásnou luxusní krajkou. Krajka byla v bílé barvě, takže krásně vynikla. Lence to v jejich svatební den moc slušelo a jsem moc ráda, že jsem jí pomohla splnit její sen.


 Vendulka

Šaty jaké si vysnila tato nevěsta byly pro mě velkou výzvou. Dlouho jsem si přála ušít šaty s krajkou na tělo, takže jsem byla moc nadšená, když mi Vendulka sdělila svoji představu. Nejnáročnější na celých šatech bylo pošít v ruce celý vršek krásnou španělskou krajkou. Ta byla navíc zdobená korálky, díky kterým se šaty nádherně třpytily. Když mi poté přišly fotografie naprosto jsem zírala. Nádherně zachycené detaily na šatech mi doslova vyrazily dech.


Jitka

Jitka měla již na začátku představu o svých vysněných šatech. Moc si přála bohatou sukni. K tomu jsme vymysleli vršek ušitý jako body. Tím pádem může šaty využít nevěsta i po svatbě. Sukně byla ušita z pevného svatebního saténu, díky tomu držela krásně tvar. Nechyběla také tylová spodnička. Bodyčko bylo ručně pošito krásnou španělskou krajkou. Výsledné šaty vypadaly nádherně a nedokáži si představit, že by si Jitka měla obléknout jiné šaty.


Markétka

Markétka měla již na počátku velký problém sehnat svatební šaty. Prošla různé svatební salony a nikde jí nenabídly šaty, které by byly ty pravé. Proto si mě na doporučení našla a sdělila mi svoji představu. Už od začátku jsme zkoušely různé styly a krajky a výsledně z toho vznikly šaty, které mi asi nejvíce připomínaly mé svatební šaty.  Dle reakcí nevěsty byly šaty moc pohodlné a nejraději bych v nich trávila více dnů než ten pouhý jediný svatební.


Regína


Jana


Kateřina


Terezka  + šaty pro její dceru


Bára


Klárka


Šárka


Bětka


Kristýnka

Kristýnku znám už od první třídy, kdy jsme společné školní léta strávily až do devítky. Ani po škole jsme se nepřestaly stýkat z toho důvodu mě moc potěšilo když mě oslovila abych jí ušila svtební šaty. Jelikož v tu dobu žila v zahraničí, řešily jsme šaty týden před svatbou. Klárka


Jana