ŠÁRKA RŮŽIČKOVÁ   Kdo mě zná ví, že jsem ve většině případů nerozhodná, nebo jdu zkrátka s davem. Ale jakmile jsem začala řešit naši svatbu, věděla jsem přesně co chci a co ne.

Věděla jsem, že šaty chci jednoduché, klasický střih, pohodlné, uvolněné, zdobené jen jemně, krajkou. Normální svatební salony jsem zavrhla hned a hledala jsem švadlenu, která by mou představu zrealizovala. Náhoda nebo možná osud mi přál a já objevila paní Moniku Srovnalovou. Popsala jsem jí svou představu a věřila, že se mi vše vyplní. První setkání a každá další zkouška mě utvrzovaly v tom, že jsem si vybrala dobře. Milé a příjemné vystupování, skvělé rady a rychlé jednání. To vše jsme si já i moje mamka a sestra užívaly a těšily se na konečný výsledek. Najednou jsem měla pohádkové šaty přesně podle mích představ a snů. Stejně tak mamka získala šaty, které jí sedí a hlavně se v nich cítí dobře. Já jsem se cítila skvěle a sebejistě, jako víla :-) a tak by se měla cítit každá nevěsta, každá žena aspoň jednou v životě určitě. Je umění a dar, když někdo umí plnit sny a paní Srovnalová to umí.
Děkuji a má spokojená duše volá "Doporučuji!" ;)


MARTINA KLEŠTINCOVÁ   Když jsem přemýšlela nad tím, jaké budou mé svatební šaty, věděla jsem už od začátku, že chci, aby byly jiné, originální a jedinečné. Bohužel s mou výškou 158 cm, jsem věděla, že v salonech příliš nepochodím. Naštěstí mi svatební fotograf doporučil Monču. Po přečtení recenzí jsem věděla, že to bude přesně ono. Žádný svatební salon jsem nenavštívila a jsem za to ráda. Díky internetu jsem si vytvořila představu, jak by měly moje vysněné svatební šaty vypadat.

Když jsem si je v den svatby oblékla, nemohla jsem uvěřit vlastním očím, že jsem to já. Šaty byly nejen nádherné, pohodlné, ale hlavně originální a moje. Monča do puntíku ušila šaty, které jsem si vysnila. Je nejen skvělá švadlenka, která své práci rozumí, poradí, ale i skvělý člověk. Ještě nikdy v životě jsem se necítila takhle úžasně a jedinečně "jen" díky šatům. Nevěsty neváhejte.


VENDULA JURSOVÁ   Monča je úžasný člověk a skvělá švadlenka - šikovná, ochotná, trpělivá a každé přání se snaží splnit. Jsem moc ráda, že jsem mohla mít svatební šaty právě od ní.. díky Tobě, Moni, jsem se v tak důležitý den cítila krásně, děkuji :)


JANA SLIVKOVÁ   Monika mi šila mé vysněné svatební šaty, které ještě ke všemu byly těhotenské (vdávala jsem se v osmém měsíci těhotenství) :-) Každé setkání s ní, stejně jako i komunikace prostřednictvím vzkazů zde na Facebooku, bylo velmi příjemné a moc jsem se na něj těšila. Výsledek stál opravdu za to. Šaty mi všichni v můj den chválili a tuhle milou švadlenku teď doporučuji, kudy chodím. :-)


ALŽBĚTA ZBOŘILOVÁ   Švadlenka Monika mi ušila krásné svatební šaty naprosto dle představ!! Byla jsem moc spokojená s její prací, snažila se maximálně vyhovět!!


JITUŠKA PALICOVÁ   Paní Srovnalové jsem si nechala upravovat šaty a néjen, že je měla bleskově hotové, ale byly ještě hezčí než jsem čekala. Paní Srovnalová semnou zkoušela mnoho variant, jak šaty předělat a upravit. Nakonec zvolila opravdu tu nejlepší variantu a Já jsem naprosto spokojena. Mohu jen doporučit a pokud zase budu potřebovat něco ušit nebo opravit, určitě se ji ozvu. Takhle šikovnou a vstřícnou osobu, aby člověk pohledal.
Ještě jednou děkuji 

TEREZA CHODILOVÁ   Byla to pro mě čest mít šaty od Monči udělala je přesně podle mé představy všem budoucím nevěstám pokud chcete mít své vysněné originální šaty tak jedině od Monči ještě jednou ti moc děkuji . Jsi skvělá a velký klobouk dolů za tvoji rychlou práci a dělanou z lásky.


JITKA DOSTÁLOVÁ   Už jako malá holčička jsem snila o sobě sama jako o nevěstě. Chtěla jsem mít ty nejkrásnější šaty. Šaty jako měly princezny v pohádkách. Bílé. Se široukou sukní. Zdobené krajkou.

Když mě manžel požádal o ruku, jásala jsem nadšením. A hned jsem začla přemýšlet, kde pořídit své vysněné šaty.
Začala jsem si prohlížet nabídky svatebních salónů a narazila jsem na problém. Jsem malá. Tím se mi velice zůžil výběr. Nechtěla jsem se spokojit s nějakými šaty z půjčovny, které se ani z daleka neblížily mým představám. Proto jsem se rozhodla zapátrat na internetu po šikovné krejčí, která by mi spíchla mé svatebky. Po chvilce hledání jsem narazila na Monču. Domluvily jsme si osobní schůzku, na které jsem ji do detailu popsala své představy. Pro Moňu to byla trochu výzva, protože až doposud nešila šaty s tak širokou sukní. Během několika zkoušek jsme mé představy zhmotnily a já si týden před svatbou odvážela domů SVÉ VYSNĚNÉ SVATEBNÍ ŠATY.


VERONIKA KOUDELKOVÁ   Mony, děkuji za ušití krásných a hlavně pohodlných šatů! :) Takových pozitivních lidí, jako jsi ty, by mělo být na světě více! Holky, které ještě váháte, zda si půjčit či nechat ušít svatební šaty- rozhodně se obraťte tady na Moniku!! ;) Skvěle poradí, s úsměvem vytvoří, dodrží termíny a celkově komunikace je na 1* moc držím palce!!


KLÁRKA BORŮVKOVÁ   Na Moniku jsem narazila úplně náhodou na FB a určitě nelituju, že jsem ji svěřila šití svých svatebních šatů. To co mi nebyli schopni nabídnout v půjčovně, mi Monika po nastínění mých požadavků splnila úplně přesně. V den svatby jsem si připadala krásná a jedinečná a po tom jistě touží každá nevěsta :-) Proto, pokud mohu, tak všem nevěstám vřele doporučuji:-)


TEREZKA SURA   Monča je nejen skvělá švadlenka a návrhářka, ale také super člověk. Se vším vám poradí, nemá problém s ničím a opravdu vám vytvoří šaty, které budou "ty snové" :) Můžete si s ní pokecat jako s kamarádkou a přitom je to profík každým coulem. Rozhodně doporučuju, neváhejte, bude mít plno!


ŠÁRKA RÝŠAVÁ   Monika je naprosto úžasná . Ušila mi ty nejkrásnější šaty na svatbu! Plánujeme určitě další modely a vím ,že to bude pecka. Ma skvělý vkus a je precizní. Doporučuji všema deseti!!!


KRISTÝNA ŠTECUROVÁ   Moje nejmilejší švadlenka! Ušila mi šaty na maturitní ples, šaty jen tak na vycházku i ty nejdůležitější - svatební. Vždy naprosto perfektní! Děkuji.


KRISTÝNA BALÁŽOVÁ   Velká spokojenost! Mám ušité krátké šaty, které jsem měla do tanečních a loni jsem si nechala ušít krátké šaty, které jsem si pak vzala na svoji promoci. Mohu vřele doporučit! :)