REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ

Všechny recenze jsou stažené z facebookových stránek zde 

ANDREA VYBÍRALOVÁ

O svadobných šatách som mala pomerne konkrétnu predstavu ako by mali vyzerať. Vzhľadom k tehotenstvu som mala tiež podmienku aby boli šaty pohodlné. Stránky Moniky som mala uložené dlhšiu dobu a vedela som, že až príde tá správna chvíľa, chcem šaty od nej. Kvôli meniacej sa postave bolo skúšok asi viac než je bežné, čo zaručilo že v deň svadby mi šaty krásne sedeli. Zo šiat som bola nadšená, boli presne také aké som si vysnila. Monika je nesmierne šikovná, sympatická, empatická osôbka, nikdy sa mi zo skúšky nechcelo odísť. Moni strašne moc ďakujem za nádherné svadobné šaty a za to že si sa ma ujala. Všetkým nevestám doporučujem!ANETA ŽANDOVÁ

Nechat si ušít svatební šaty od nejšikovnější Monči, byl ten nejlepší nápad!Šaty byly naprosto dokonalé! A co víc, byly také skvěle pohodlné. Prostě ideální kombinace, takové šaty jsou snem každé nevěsty Když jsem šaty uviděla, hned jsem si je zamilovala a nadšení stále přetrvává Moničko, mockrát děkuji, díky tobě jsem se opravdu cítila jako princezna 


LENKA PLESNÍKOVÁ 

Hned od první schůzky s Mončou ze mě veškerý stres opadl a věděla jsem, že jsem si nemohla vybrat nikoho lepšího pro své svatební šaty. Šaty byly naprosto božské a všem se moc líbily. Ještě jednou moc děkuji.


TEREZA MOČUBOVÁ   Když jsem plánovala svatbu, byla jsem v několik salonech, ale nikde jsem nenašla šaty dle svých představ. Byla jsem z toho trochu zoufalá, ale pak jsem narazila na Monču, mrkla na její stránky a rozhodla jsem se, že si šaty nechám ušít.A byl to ten nejlepší nápad!U Monči jsem se cítila vždy skvěle, je veselá, sympatická, věčně usměvavá a neskutečně šikovná Stačilo ji říct jen své představy a šaty byly na světě!Já jsem jí strašně moc vděčná, díky ní jsem se totiž v ten nejdůležitější den cítila nádherně a všichni mi šaty chválily. Monču budu doporučovat všude, protože u ní 100% nešlápnete vedle Děkuji Monika Srovnalová za všechno a kdo víííí, třeba to u svatebních šatů nekončí


ŠÁRKA RŮŽIČKOVÁ  

Kdo mě zná ví, že jsem ve většině případů nerozhodná, nebo jdu zkrátka s davem. Ale jakmile jsem začala řešit naši svatbu, věděla jsem přesně co chci a co ne.

Věděla jsem, že šaty chci jednoduché, klasický střih, pohodlné, uvolněné, zdobené jen jemně, krajkou. Normální svatební salony jsem zavrhla hned a hledala jsem švadlenu, která by mou představu zrealizovala. Náhoda nebo možná osud mi přál a já objevila paní Moniku Srovnalovou. Popsala jsem jí svou představu a věřila, že se mi vše vyplní. První setkání a každá další zkouška mě utvrzovaly v tom, že jsem si vybrala dobře. Milé a příjemné vystupování, skvělé rady a rychlé jednání. To vše jsme si já i moje mamka a sestra užívaly a těšily se na konečný výsledek. Najednou jsem měla pohádkové šaty přesně podle mích představ a snů. Stejně tak mamka získala šaty, které jí sedí a hlavně se v nich cítí dobře. Já jsem se cítila skvěle a sebejistě, jako víla :-) a tak by se měla cítit každá nevěsta, každá žena aspoň jednou v životě určitě. Je umění a dar, když někdo umí plnit sny a paní Srovnalová to umí.
Děkuji a má spokojená duše volá "Doporučuji!" ;)


MARTINA KLEŠTINCOVÁ

Když jsem přemýšlela nad tím, jaké budou mé svatební šaty, věděla jsem už od začátku, že chci, aby byly jiné, originální a jedinečné. Bohužel s mou výškou 158 cm, jsem věděla, že v salonech příliš nepochodím. Naštěstí mi svatební fotograf doporučil Monču. Po přečtení recenzí jsem věděla, že to bude přesně ono. Žádný svatební salon jsem nenavštívila a jsem za to ráda. Díky internetu jsem si vytvořila představu, jak by měly moje vysněné svatební šaty vypadat.Když jsem si je v den svatby oblékla, nemohla jsem uvěřit vlastním očím, že jsem to já. Šaty byly nejen nádherné, pohodlné, ale hlavně originální a moje. Monča do puntíku ušila šaty, které jsem si vysnila. Je nejen skvělá švadlenka, která své práci rozumí, poradí, ale i skvělý člověk. Ještě nikdy v životě jsem se necítila takhle úžasně a jedinečně "jen" díky šatům. Nevěsty neváhejte. 


TEREZA CHODILOVÁ   

Byla to pro mě čest mít šaty od Monči udělala je přesně podle mé představy všem budoucím nevěstám pokud chcete mít své vysněné originální šaty tak jedině od Monči ještě jednou ti moc děkuji . Jsi skvělá a velký klobouk dolů za tvoji rychlou práci a dělanou z lásky.


VENDULA JURSOVÁ

Monča je úžasný člověk a skvělá švadlenka - šikovná, ochotná, trpělivá a každé přání se snaží splnit. Jsem moc ráda, že jsem mohla mít svatební šaty právě od ní.. díky Tobě, Moni, jsem se v tak důležitý den cítila krásně, děkuji :)


JITKA DOSTÁLOVÁ 

Už jako malá holčička jsem snila o sobě sama jako o nevěstě. Chtěla jsem mít ty nejkrásnější šaty. Šaty jako měly princezny v pohádkách. Bílé. Se široukou sukní. Zdobené krajkou.

Když mě manžel požádal o ruku, jásala jsem nadšením. A hned jsem začla přemýšlet, kde pořídit své vysněné šaty.
Začala jsem si prohlížet nabídky svatebních salónů a narazila jsem na problém. Jsem malá. Tím se mi velice zůžil výběr. Nechtěla jsem se spokojit s nějakými šaty z půjčovny, které se ani z daleka neblížily mým představám. Proto jsem se rozhodla zapátrat na internetu po šikovné krejčí, která by mi spíchla mé svatebky. Po chvilce hledání jsem narazila na Monču. Domluvily jsme si osobní schůzku, na které jsem ji do detailu popsala své představy. Pro Moňu to byla trochu výzva, protože až doposud nešila šaty s tak širokou sukní. Během několika zkoušek jsme mé představy zhmotnily a já si týden před svatbou odvážela domů SVÉ VYSNĚNÉ SVATEBNÍ ŠATY.


VERONIKA KOUDELKOVÁ   Mony, děkuji za ušití krásných a hlavně pohodlných šatů! :) Takových pozitivních lidí, jako jsi ty, by mělo být na světě více! Holky, které ještě váháte, zda si půjčit či nechat ušít svatební šaty- rozhodně se obraťte tady na Moniku!! ;) Skvěle poradí, s úsměvem vytvoří, dodrží termíny a celkově komunikace je na 1* moc držím palce!!


JANA SLIVKOVÁ   Monika mi šila mé vysněné svatební šaty, které ještě ke všemu byly těhotenské (vdávala jsem se v osmém měsíci těhotenství) :-) Každé setkání s ní, stejně jako i komunikace prostřednictvím vzkazů zde na Facebooku, bylo velmi příjemné a moc jsem se na něj těšila. Výsledek stál opravdu za to. Šaty mi všichni v můj den chválili a tuhle milou švadlenku teď doporučuji, kudy chodím. :-)


KLÁRKA MUCHOVÁ   Na Moniku jsem narazila úplně náhodou na FB a určitě nelituju, že jsem ji svěřila šití svých svatebních šatů. To co mi nebyli schopni nabídnout v půjčovně, mi Monika po nastínění mých požadavků splnila úplně přesně. V den svatby jsem si připadala krásná a jedinečná a po tom jistě touží každá nevěsta :-) Proto, pokud mohu, tak všem nevěstám vřele doporučuji:-)


ALŽBĚTA ZBOŘILOVÁ   Švadlenka Monika mi ušila krásné svatební šaty naprosto dle představ!! Byla jsem moc spokojená s její prací, snažila se maximálně vyhovět!!


TEREZKA SURA   Monča je nejen skvělá švadlenka a návrhářka, ale také super člověk. Se vším vám poradí, nemá problém s ničím a opravdu vám vytvoří šaty, které budou "ty snové" :) Můžete si s ní pokecat jako s kamarádkou a přitom je to profík každým coulem. Rozhodně doporučuju, neváhejte, bude mít plno!


JITUŠKA PALICOVÁ   Paní Srovnalové jsem si nechala upravovat šaty a néjen, že je měla bleskově hotové, ale byly ještě hezčí než jsem čekala. Paní Srovnalová semnou zkoušela mnoho variant, jak šaty předělat a upravit. Nakonec zvolila opravdu tu nejlepší variantu a Já jsem naprosto spokojena. Mohu jen doporučit a pokud zase budu potřebovat něco ušit nebo opravit, určitě se ji ozvu. Takhle šikovnou a vstřícnou osobu, aby člověk pohledal.
Ještě jednou děkuji 


ŠÁRKA RÝŠAVÁ   Monika je naprosto úžasná . Ušila mi ty nejkrásnější šaty na svatbu! Plánujeme určitě další modely a vím ,že to bude pecka. Ma skvělý vkus a je precizní. Doporučuji všema deseti!!!


KRISTÝNA ŠTECUROVÁ   Moje nejmilejší švadlenka! Ušila mi šaty na maturitní ples, šaty jen tak na vycházku i ty nejdůležitější - svatební. Vždy naprosto perfektní! Děkuji.


KRISTÝNA BALÁŽOVÁ   Velká spokojenost! Mám ušité krátké šaty, které jsem měla do tanečních a loni jsem si nechala ušít krátké šaty, které jsem si pak vzala na svoji promoci. Mohu vřele doporučit! :)